Strategický nákup s odborníky na energie | Energy Managers

O nás

Kdo jsme

Jsme analytická a konzultační společnost. Průmyslovým podnikům poskytujeme energetické poradenství založené na kvalitní analýze trhu. Naši hlavní pozornost má zemní plyn, elektrická energie, ropa, uhlí a emisní povolenky. Sledujeme také finanční trhy, geopolitiku a další faktory určující ceny elektřiny a plynu.

Veškerou naši činnost zakládáme na naší myšlence a zkušenosti z praxe – tedy, že levné dodávky plynu a elektřiny si lze snadno zajistit díky správnému porozumění trhu. Proto denně a detailně analyzujeme ceny energií, obchodování na burze a trh s energiemi v globálním kontextu.

Průmyslovým podnikům usnadňujeme strategické řízení nákupu, kdy cílem naší práce je především zajistit zákazníkům výhodné ceny energií.

Jak pracujeme

Základem naší práce je analýza trhu s energiemi, jeho zákonitostí, interpretace cenového vývoje a analýza ceny energií na burze. Analytické výstupy, informace a zpracovaná data z trhu vám předáváme v podobě konzultací, reportů, a prognózy ceny energií. S námi budete znát vývoj ceny elektřiny a plynu v 2022, ale i v dalších letech 2023 a 2024.

Naše energetické poradenství usnadňuje společnostem strategický nákup a přispívá k efektivnímu řízení nákupu. V rámci plánování nákupu vám sestavíme správnou strategii nákupu, s kterou uspoříte váš čas při plánování nákupu i náklady na energie. Řízení rizik je také důležitou součástí našich služeb strategického nákupu. S námi budete vždy připraveni včas a správně reagovat na veškeré změny na trhu i na tržní rizika spojená s nákupem.

Naši práci zakládáme na kvalitě a osobním přístupu. Soustavně zvyšujeme kvalitu našich služeb, využíváme moderní software, kvalitní zdroje dat a informací. Důležitý je pro nás osobní přístup a veškeré služby přizpůsobujeme vašim potřebám. Rozsah a četnost služeb či formu naší spolupráce si můžete jakkoli upravit.

Co vám přinášíme

Společnostem  dlouhodobě pomáháme s lepší orientací na trhu s energiemi a poskytujeme jim odbornou podporu při strategickém nákupu plynu i elektřiny. Veškeré služby vám přinesou zjednodušení vašich každodenních pracovních procesů, které souvisí s plánováním nákupu energií a minimalizací tržních rizik.

 • Snížení nákladů na energie
 • Efektivní proces nákupu
 • Řízení rizika nákupu energií
 • Úspora času pro nákupčí
 • Plnění finančních plánů a rozpočtu nákupu
 • Odborná podpora analytika během procesu nákupu
 • Garance spokojenosti pro outsourcing nákupu
  - platíte pouze v případě splnění stanovených cílů

Naše hodnoty

 • Bezpečnost

  Důvěrnosti veškerých vašich interních dat, nákupní ceny, smlouvy s dodavatelem a podmínek nákupu jsme si vědomi. Ujišťujeme vás, že nikdo další k vašim informacím přístup nezíská.

 • Přesnost

  Kvalitu analýzy hodnotíme její přesností. Veškeré naše analytické výstupy včetně prognózy ceny se vyznačují spolehlivostí a přesností v rozmezí několika eurocentů.

 • Vždy k dispozici

  Rychle se měnící trhy vyžadují stálou pozornost. Váš nákup energií trvale hlídáme a upozorňujeme na vhodné nákupní momenty, případná rizika i faktory ovlivňující výslednou cenu.

 • Garance spokojenosti

  Kvalitou našich služeb jsme si jisti. U nás zaplatíte pouze za dobře odvedenou práci; dosažení dohodnutých cílů pravidelně hodnotíme měřením odchylky od nejnižších burzovních cen.Copyright © 2018 Energy Managers, a.s. Všechna práva vyhrazena. Webové stránky vytvořil Tomáš Hlad.

Firemní video vytvořil Michal Orsava a tým Pixtream s.r.o.

Podmínky ochrany osobních údajů/GDPRDisclaimer Energy Managers