Vyzkoušejte služby na 14 dní zdarma - Energy Managers

Vyzkoušejte zdarma

SLUŽBY PRO EFEKTIVNÍ NÁKUP

na 14 dní zdarma a nezávazně

Jak na to?

ODEŠLETE

Vyplňte dole krátký formulář. Pošlete nám váš kontakt, vyberte ze služeb zdarma - konzultace, analýzy trhu, nebo balíček obou. Zaškrtněte, jaké komodity vás zajímají, nebo napište, co pro váš podnik hledáte. Odešlete a začínáme.

OTESTUJTE

V klidu během 14 dní otestujte přínos služeb pro váš podnik. Každý týden vám na email pošleme aktuální analýzu trhu s prognózou cen. Vývoj cen energií s vámi bude pravidelně konzultovat náš analytik po telefonu. Jsme vám plně k dispozici.

OBJEDNEJTE

Chcete pokračovat? Super! Pošleme vám nezávaznou cenovou nabídku služeb do emailu. Veškeré služby vždy upravujeme vašim potřebám a požadavkům. Nabídku stačí potvrdit a budeme dále spolupracovat na efektivním nákupu energií.

OPTIMALIZUJTE

Věnovat se nákupu pravidelně, nejen jednou ročně, má smysl. Přesvědčí vás o tom vaše ceny za dodávky plynu a elektřiny, kterých díky našim službám dosáhnete. Budete vždy vědět, kdy se vyplatí nákup energie uskutečnit, a ještě ušetříte váš čas.

Využitím služeb na zkoušku se nám k ničemu nezavazujete. Pokračování spolupráce je čistě na vašem rozhodnutí.

Chci zkušební verzi

  Zemní plyn.Elektrická energie.Ropa.Emisní povolenky.Energetické uhlí.Jiná komodita

  Kliknutím na tlačítko POPTAT SLUŽBU potvrzujete, že jste obeznámeni a souhlasíte s Podmínkami ochrany osobních údajů/GDPR a Podmínkami využívání služeb Energy Managers - disclaimer

  Dle ustanovení zákona č. 101/2000 SB., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů nám poskytujete své osobní údaje při zaregistrování na www.emanagers.cz. Plně si uvědomujeme a respektujeme důvěrnost vašich osobních údajů získaných registrací. Osobní data jsou zabezpečena proti zneužití, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytována jiným subjektům. Na vaši žádost budou osobní údaje z databáze vymazány a nebudeme je zpracovávat.

  Podmínky ochrany osobních údajů

  

  Copyright © 2018 Energy Managers, a.s. Všechna práva vyhrazena. Webové stránky vytvořil Tomáš Hlad.

  Firemní video vytvořil Michal Orsava a tým Pixtream s.r.o.

  Podmínky ochrany osobních údajů/GDPRDisclaimer Energy Managers