Konzultace pro nákupčí energií - Energy Managers

Konzultace

Konzultovat nákup energií se vyplatí. Trh s energiemi se neustále mění a udržet krok s vývojem trhu bývá náročné. Usnadněte si práci konzultacemi s našim analytikem. Získáte rychlou radu ohledně nákupu energií i odpovědi na otázky, které aktuálně máte.

Během konzultace s vámi analytik Energy Managers probere scénáře dalšího vývoje cen energií na burze i rizika nákupu. Veškeré informace o trhu zákazníkům předáváme velmi srozumitelnou formou. Vy tak můžete získané informace snadno využít pro efektivnější nákup.

Konzultace nákupčím usnadňují plánování dalšího nákupu energií i rozhodnutí, jak rozdělit nákup energií do několika tranší, Umožní vám včas rozpoznat rizika a správně na ně reagovat.

Šetříme váš čas i peníze

Během konzultace vás seznámíme s budoucím vývojem cen energií s minimem vámi vynaloženého času.

V konzultacích vám předáváme aktuální a podstatné informace
potřebné pro realizaci nákupu energií za výhodné ceny.

Máte nějaké otázky?

Jak se mohu s analytikem spojit?
Stačí nám poslat váš kontakt. Analytik Energy Managers se vám během dne ozve a probere s vámi vaše otázky ohledně nákupu energií.

Můžu si službu vyzkoušet, než ji objednám?
Samozřejmě. Konzultace můžete využívat 14 dní zcela zdarma a bez závazku ohledně další spolupráce. Během zkušební doby se můžete v klidu rozmyslet, zda budete služby využívat i v budoucnu.

Kolik konzultace stojí?
Pokud se po zkušební době rozhodnete konzultace využívat i nadále, zašleme vám cenovou nabídku služeb. Pak stačí zaslat jednoduchou objednávku služeb na náš e-mail.

Lze využít konzultaci i jednorázově?
Ano. Konzultaci můžete objednat na libovolné období, nebo využít pouze jednorázové konzultace. Cena jednorázové konzultace je však o něco vyšší. Vzhledem k rychlému vývoji trhu a našich cen, můžeme určitě doporučit

Jak konzultace probíhají?
Konzultaci si můžete naplánovat na dobu, která vám vyhovuje nejvíce. Termín konzultace si však s námi plánovat nemusíte. Můžete nám jednoduše zavolat kdykoli, podle potřeby. Jsme k dispozici v pracovní dny od 8.00 do 17.00 h.

Co vše mohu od konzultací očekávat?
Získáte jasný přehled o situaci na trhu s energiemi, scénáře dalšího vývoje cen energií na burze. Prezentujeme vám návrhy nákupní strategie dle aktuálních tržních trendů. Pomůžeme vám zhodnotit výhodnost aktuálních tržních příležitostí pro nákup. Budete mít tak k dispozici plnou asistenci analytiků při volbě vhodného období nákupu.Copyright © 2018 Energy Managers, a.s. Všechna práva vyhrazena. Webové stránky vytvořil Tomáš Hlad.

Firemní video vytvořil Michal Orsava a tým Pixtream s.r.o.

Podmínky ochrany osobních údajů/GDPRDisclaimer Energy Managers